WYŚCIGI PUNKTOWANE 2019

Wyścigi punktowane do challenge 2019

 

( przewijaj  kalendarz ! )

 

 Data WYBIERZ WYŚCIG WYBIERZ WYŚCIG WYBIERZ WYŚCIG
KWIECIEŃ
14.04.2019 ZTC Grójec – rozpoczecie sezonu 2019
15.04.2019
16.04.2019
17.04.2019
18.04.2019
19.04.2019
20.04.2019
21.04.2019 WIELKANOC
22.04.2019 WIELKANOC
23.04.2019
24.04.2019
25.04.2019
26.04.2019
27.04.2019 ZTC Rawa
28.04.2019 ZTC Łyszkowice
29.04.2019
30.04.2019
MAJ
01.05.2019  POZNAŃ Puchar Prezesa Automobilklubu 2 ETAPY ( czas+dystans)
02.05.2019
03.05.2019 Vuelta Lubelska
04.05.2019 Vuelta Lubelska Koło wyścig nad Wartą – czasówka
05.05.2019 Vuelta Lubelska Koło wyścig nad Wartą – start wspólny
06.05.2019
07.05.2019
08.05.2019
09.05.2019
10.05.2019
11.05.2019 Bełchatów – WYŚCIG ULICZNY – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ
12.05.2019 ŻTC Mińsk Mazowiecki
13.05.2019
14.05.2019
15.05.2019
16.05.2019
17.05.2019
18.05.2019 Zduńska Wola – GATTA PRESTIGE RACE – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ Smochowice czasówka
19.05.2019 Smochowice start wspólny
20.05.2019
21.05.2019
22.05.2019
23.05.2019
24.05.2019
25.05.2019 ŻTC Międzyborów Września Puch R. Szurkowskiego – Start Wspólny
26.05.2019 ŻTC Garwolin Osieczna Psary
27.05.2019
28.05.2019
29.05.2019
30.05.2019
31.05.2019
CZERWIEC
01.06.2019 Sokołów Podlaski Oborniki czasówka
02.06.2019 Sokołów Podlaski Polkowice  KGHM
03.06.2019
04.06.2019
05.06.2019
06.06.2019
07.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
08.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
09.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
10.06.2019
11.06.2019
12.06.2019
13.06.2019
14.06.2019
15.06.2019 ŻTC Opoczno HUROM – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ
16.06.2019 Aleksandrów Łódzki – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ
17.06.2019
18.06.2019
19.06.2019
20.06.2019
21.06.2019
22.06.2019
23.06.2019 MP  Wspólny Starachowice
24.06.2019
25.06.2019
26.06.2019
27.06.2019
28.06.2019
29.06.2019 Bieliny KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich-I etap
30.06.2019 Strawczyn KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich –    II etap
LIPIEC
01.07.2019
02.07.2019
03.07.2019
04.07.2019
05.07.2019
06.07.2019 Bodzentyn KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich –  III etap ( zakończenie cyklu) Olsza k/Śremu MTB – Mistrzostwa Polski -Szklarska Poręba
07.07.2019 Koło mem.Walczaka –  kryterium uliczne
08.07.2019
09.07.2019
10.07.2019
11.07.2019
12.07.2019
13.07.2019 Wągrowiec czasówka Gostyń
14.07.2019 Wągrowiec Tuszyn – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ
15.07.2019
16.07.2019
17.07.2019
18.07.2019
19.07.2019
20.07.2019 Miłki/k. Giżycka
21.07.2019 Pabianice Kruklanki/ k.Giżycka
22.07.2019
23.07.2019
24.07.2019
25.07.2019
26.07.2019
27.07.2019 ŻTC Jakubów
28.07.2019 ŻTC Biała Rawska
29.07.2019
30.07.2019
31.07.2019
SIERPIEŃ
01.08.2019
02.08.2019
03.08.2019 ŻTC Ciechanów
04.08.2019 ŻTC Przasnysz
05.08.2019
06.08.2019
07.08.2019
08.08.2019
09.08.2019 Tour de Pologne Amatorów – Bukowina Tatrzańska (WYŚCIG NIE PUNKTOWANY DO KLASYFIKACJI CHALLENGE)
10.08.2019 MP czas Sokołów Podlaski
11.08.2019 MP pary Sokołów Podlaski
12.08.2019
13.08.2019
14.08.2019
15.08.2019 MP DRUŻYNA SOLID Krzywiń
16.08.2019
17.08.2019
18.08.2019 ŻTC Nieborów
19.08.2019
20.08.2019
21.08.2019
22.08.2019
23.08.2019
24.08.2019 ŻTC Góra Kalwaria
25.08.2019 ŻTC Warka
26.08.2019
27.08.2019
28.08.2019
29.08.2019
30.08.2019
31.08.2019
WRZESIEŃ
01.09.2019 ŻTC Żyrardów  FINAL Cud nad Wisłą – Warszawa (wyścig nie punktowany)
02.09.2019
03.09.2019
04.09.2019
05.09.2019
06.09.2019
07.09.2019
08.09.2019 Buczek – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ – zakończenie cyklu
09.09.2019
10.09.2019
11.09.2019
12.09.2019
13.09.2019
14.09.2019 MP GÓRSKIE LEGIERSKI Istebna
15.09.2019 MP GÓRSKIE LEGIERSKI Istebna
16.09.2019
17.09.2019
18.09.2019
19.09.2019
20.09.2019
21.09.2019 BIELAŃSKA CZASÓWKA – ŻTC BIKE RACE
22.09.2019
23.09.2019
24.09.2019
25.09.2019
26.09.2019
27.09.2019
28.09.2019
29.09.2019
30.09.2019