WYŚCIGI PUNKTOWANE 2019

Wyścigi punktowane do challenge 2019

 

( przewijaj  kalendarz ! )

 

 Data WYBIERZ WYŚCIG REGULAMIN WYBIERZ WYŚCIG REGULAMIN WYBIERZ WYŚCIG REGULAMIN
KWIECIEŃ
14.04.2019 ŻTC Grójec – rozpoczęcie sezonu 2019 Regulamin
15.04.2019
16.04.2019
17.04.2019
18.04.2019
19.04.2019
20.04.2019
21.04.2019 WIELKANOC
22.04.2019 WIELKANOC
23.04.2019
24.04.2019
25.04.2019
26.04.2019
27.04.2019  
28.04.2019 ŻTC Rawa Regulamin
29.04.2019
30.04.2019
MAJ
01.05.2019  POZNAŃ Puchar Prezesa Automobilklubu 2 ETAPY ( czas+dystans) PRZENIESIONY NA 20.06 !!!
02.05.2019
03.05.2019 Vuelta Lubelska Regulamin
04.05.2019 Vuelta Lubelska Regulamin Koło wyścig nad Wartą – czasówka Regulamin  
05.05.2019 Vuelta Lubelska Regulamin Koło wyścig nad Wartą – start wspólny Regulamin Nowy Belęcin ZMIANA TERMINU!!! NA 31.08
06.05.2019
07.05.2019
08.05.2019
09.05.2019
10.05.2019
11.05.2019 BEŁCHATÓW- WYŚCIG ULICZNY – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ STRONA

Regulamin

12.05.2019 ŻTC Mińsk Mazowiecki Regulamin
13.05.2019
14.05.2019
15.05.2019
16.05.2019
17.05.2019
18.05.2019 Zduńska Wola – GATTA PRESTIGE RACE – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ Regulamin
19.05.2019
20.05.2019
21.05.2019
22.05.2019
23.05.2019
24.05.2019
25.05.2019 ŻTC Międzyborów PRZENIESIONE NA 17.08.2019R. Września Puch R. Szurkowskiego – Start Wspólny ODWOŁANY
26.05.2019 ŻTC Garwolin Regulamin  Psary Regulamin Olsza k/Śremu Regulamin ( ZAKTUALIZOWANY W DNIU 17.05.)
27.05.2019
28.05.2019
29.05.2019
30.05.2019
31.05.2019
CZERWIEC
01.06.2019 Sokołów Podlaski Regulamin Oborniki czasówka
02.06.2019 Sokołów Podlaski Regulamin Sława ZMIANA TERMINU!!!
03.06.2019
04.06.2019
05.06.2019
06.06.2019
07.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
08.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
09.06.2019 MP Torowe ŁÓDŹ
10.06.2019
11.06.2019
12.06.2019
13.06.2019
14.06.2019
15.06.2019 ŻTC Opoczno HUROM – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ Regulamin
16.06.2019 Aleksandrów Łódzki – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ Regulamin
17.06.2019
18.06.2019
19.06.2019
20.06.2019 POZNAŃ Puchar Prezesa Automobilklubu  (START WSPÓLNY) Regulamin
21.06.2019
22.06.2019
23.06.2019 MP  Wspólny Starachowice Regulamin
24.06.2019
25.06.2019
26.06.2019
27.06.2019
28.06.2019
29.06.2019 Bieliny KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich-I etap ODWOŁANY
30.06.2019 Strawczyn KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich –    II etap ODWOŁANY
LIPIEC
01.07.2019
02.07.2019
03.07.2019
04.07.2019
05.07.2019
06.07.2019 Bodzentyn KTC 1895 – Puchar Gór Świętokrzyskich –  III etap ( zakończenie cyklu) ODWOŁANY
07.07.2019 Koło mem.Walczaka –  kryterium uliczne Regulamin

Mapka

08.07.2019
09.07.2019
10.07.2019
11.07.2019
12.07.2019
13.07.2019 Wągrowiec start wspólny Regulamin
14.07.2019 Wągrowiec czasówka Regulamin Tuszyn – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ Regulamin
15.07.2019
16.07.2019
17.07.2019
18.07.2019
19.07.2019
20.07.2019 Miłki/k. Giżycka Regulamin

Mapka

Filmik

21.07.2019 Kruklanki/ k.Giżycka Regulamin

Mapka

Filmik

Pabianice – USUNIĘTY Z KALENDARZA
22.07.2019
23.07.2019
24.07.2019
25.07.2019
26.07.2019
27.07.2019 ŻTC Jakubów Regulamin
28.07.2019 ŻTC Biała Rawska Regulamin
29.07.2019
30.07.2019
31.07.2019
SIERPIEŃ
01.08.2019
02.08.2019
03.08.2019 ŻTC Ciechanów Regulamin
04.08.2019 ŻTC Przasnysz Regulamin
05.08.2019
06.08.2019
07.08.2019
08.08.2019
09.08.2019 Tour de Pologne Amatorów – Bukowina Tatrzańska (WYŚCIG NIE PUNKTOWANY DO KLASYFIKACJI CHALLENGE)
10.08.2019 MP czas Sokołów Podlaski Regulamin
11.08.2019 MP pary Sokołów Podlaski Regulamin
12.08.2019
13.08.2019
14.08.2019
15.08.2019 MP DRUŻYNA SOLID Krzywiń Regulamin

Strona

16.08.2019
17.08.2019 ŻTC Międzyborów Regulamin
18.08.2019 ŻTC Nieborów Regulamin
19.08.2019
20.08.2019
21.08.2019
22.08.2019
23.08.2019
24.08.2019 ŻTC Góra Kalwaria Regulamin
25.08.2019 ŻTC Warka Regulamin
26.08.2019
27.08.2019
28.08.2019
29.08.2019
30.08.2019
31.08.2019 Nowy Belęcin Regulamin
WRZESIEŃ
01.09.2019 ŻTC Żyrardów  FINAŁ Regulamin Cud nad Wisłą – Warszawa (wyścig nie punktowany)
02.09.2019
03.09.2019
04.09.2019
05.09.2019
06.09.2019
07.09.2019
08.09.2019 Buczek – KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ – zakończenie cyklu Regulamin
09.09.2019
10.09.2019
11.09.2019
12.09.2019
13.09.2019
14.09.2019 MP GÓRSKIE LEGIERSKI Goleszów
15.09.2019
16.09.2019
17.09.2019
18.09.2019
19.09.2019
20.09.2019
21.09.2019 BIELAŃSKA CZASÓWKA – ŻTC BIKE RACE Regulamin
22.09.2019 Orońsko /k.Radomia  – ,,Wyścig Kolarski o Konar Dębu Czwartaka – memoriał Stanisława Chełmińskiego”
23.09.2019
24.09.2019
25.09.2019
26.09.2019
27.09.2019
28.09.2019
29.09.2019
30.09.2019